Omniva Siuntų Pristatymas

aurelijosspa.lt profesionali kosmetika, kosmetologinė įranga, siuntimas visoje lietuvoje

 

Koronaviruso kontekste nuolat kintanti situacija verčia koreguoti ir mūsų pažadus jums. Nuo karantino paskelbimo Lietuvoje siuntų skaičiui OMNIVA paštomatais išaugus 60 proc., laikinai koreguojame paštomatinių siuntų pristatymo tvarką. Norėdami būti visiškai skaidrūs su jumis pirmiausia apie visus pakitimus pranešame jums.

Visi Lietuvos Kurjeriai šiuo metu dirba karštojoje fronto linijoje pilnu pajėgumu ir kiekvieną jūsų siuntinį stengiasi kaip įmanoma operatyviau pristatyti gavėjui. Neužmirškime jų atsidavimo ir pasakykime Jiems AČIŪ.    #PadėkokKurjeriui

OMNIVA paštomatinės siuntos gali vėluoti 1-5 darbo dienų

Drastiškai padidėjus siuntų skaičiui, kai kurie OMNIVA paštomatai yra pilnai užimti. Dėl šios priežasties kitos dienos pristatymas tampa labai sudėtingas – numatome galimą siuntų vėlavimą iki 5 darbo dienų. Informacija apie pilnai užimtus paštomatus bus atnaujinama kartą per savaitę:  paštomatų sąraše prie „karštųjų“ paštomatų atsiras prierašas „perpildytas!“. Visų paštomatų sąrašą galite rasti čia.

Siuntos nukreipiamos į artimiausią laisvą paštomatą

 Siuntos, kurios netelpa į pilnai užimtus paštomatus, bus automatiškai nukreipiamos į artimiausią laisvą OMNIVA paštomatą be išankstinio perspėjimo.

Dėkojame visiems už supratingumą ir susitelkimą šioje situacijoje. Tik dirbdami išvien galėsime užtikrinti kokybiškas, greitas ir saugias siuntų pristatymo paslaugas kiekvienam.

Primename, kad „Omniva LT“ administracija dirba nuotoliniu būdu iki kovo 30 d., situacijai pasikeitus šis terminas bus pratęsiamas, tačiau bendrovė dirba įprastiniu režimu.

Atsakymus į dažniausiai užduodamus verslo klientų klausimus rasite čia.

Jeigu turite bet kokių papildomų klausimų – kviečiame kreiptis į jūsų vadybininką.

Būkite sveiki,
Omniva Lietuva

 

MISIJA
Sukuriame paprastesnės elektroninio verslo pradžios galimybes ir žmonėms bei įmonėms prieinamas paslaugas
 
  • Mūsų sprendimai – nuo sąskaitų apdorojimo iki prekių pristatymo – leidžia įmonėms skaitmenizuoti verslo procesus, didinti darbo efektyvumą ir pasiekti platesnę rinką.
  • Mūsų sprendimai leidžia žmonėms paprastai bei patogiai gauti ir siųsti informaciją, pirkti, parduoti ar keistis prekėmis. Mes suteikiame klientams didesnį pasirinkimą.
VIZIJA
Kuriame elektroninio verslo standartą
 
  • Nauju standartu suteikiame paprastesnės verslo pradžios elektroniniu formatu galimybę ir leidžiame naudotis visų šiuolaikinių naudingų ir būtinų elektroninių sprendimų privalumais.
  • Mūsų bendrovę pirmiausia turėtų rinktis įmonės, siekiančios platesnės vartotojų rinkos. Jų darbui palengvinti rengiame patogiausią ir saugiausią keitimosi informacija ir prekėmis standartą.

Siuntimo ir Pristatymo sąlygos

Pamiršote pasirinkti Siuntų terminalo adresą? Tai be bėda! Mūsų programa automatiškai parenka artimiausią siuntų terminalą, pagal jūsų nurodytą pristatymo adresą.

Prekių pristatymas yra vykdomas: 
1. *Omniva paštomatais nuo 2,90€ (LT, LV, EE) 
2. *Omniva kurjeriu nuo 4,90€ (LT, LV, EE) 
3. **DHL kurjeris nuo 25€ (Tarptautinis siuntimas "Worldwide" į užsienį)

Pristatymo terminai: 
1. Siuntų pristatymas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje: 2-5 darbo dienos.
2. Perkant Kosmetologinius aparatus, pristatymo terminas yra 7-15 darbo dienų.
3. Tarptautinis siuntų pristatymas į užsienį DHL kurjeriu: 5-10 darbo dienų.